En son teknoloji ürünü drone ve kameralar kullanarak 2010'dan bu yana bir çok göz alıcı perspektiflerden alınan görüntülerle, tanıtım filmlerinize farklı bir yaklaşım sunuyoruz.  Son model video kamera monte edilen yüksek performanslı bir drone kullanarak çok sayıda projeyi ve deneyimi filme aldık. Daha önce hiç düşünülmemiş olan bakış açılarını yakalamak için çok farklı drone çekimi yer alan tanıtım filmleri hazırladık, çok sayıda otel çekimi, toplu konut çekimi, proje çekimi ve açık hava eğlence çekimleri gerçekleştirdik.

Hava görüntüleri, drone operatörünüz kadar iyidir. İşte bu nedenle, hassas manevraları yürütmek için çok yetenekli bir drone filmcileri ekibi kurduk. Çalıştığımız her proje için en kaliteli drone çekimlerini sağlamak için özenle çalışırız. 

Projenizin kapsamına bağlı olarak çeşitli farklı uçaklar kullanıyoruz. Tüm dronlarımız 4K çekim kapasitesine sahiptir ve büyük dronlarımız 8 K'ye kadar ateş edebilir veya 10 lbs (DSLR'ler, Reds ve diğer sinematik kameralar tutan) bir yük taşıyabilir. Her drone, en iyi çekimi sağlamak için benzersiz bir özellik grubuna sahiptir. 

Tüm çekimlerini bizim gerçekleştirdiğimiz aşağıdaki tanıtım filmlerinden drone çekimi örneklerimizi inceleyebilirsiniz.

DOUBLTREE HILTON

 

Drone Çekimleri

193814721921151475505883.jpg

SATYA

 

Drone Çekimleri

Çırağan Palace

 

Drone Çekimleri