top of page

Wedding Pera'yı nasıl tanımlarsınız? How do you describe Wedding Pera?


Wedding Pera, çağdaş düğün fotoğrafçılığı ve filmi ajansıdır. 15 yıldır fotoğraf ve film alanında biriktirdiği deneyimleri düğün fotoğrafına entegre eden, uluslararası deneyime sahip bir markadır. Kurumsal bir yapıya sahiptir fakat butik işler üretir. Amerika merkezli, dünyanın en prestijli düğün fotoğrafçılarını bünyesinde bulunduran Wedding Photojurnalist Association (WPJA) ve Fearless Photographers üyesidir.  

Wedding Pera means to be modern and contemporary. Our brand that integrates its experiences about 15 years on photography into wedding photography gets together successful photographers. The basic motto of Wedding Pera is "feeling". It is a corporate brand which brings out boutique projects and describes the relation between couples and itself correctly, not leaving it to chance, always have a second photographer on projects. 


Çalışma yeriniz nerede? Where is your office?


Bodrum ve İstanbul ofislerimizdeyiz. Ofislerimize dilediğiniz vakit gelip kahvemizi içebilirsiniz. 

Our Office which is modern art gallery at the same time is in Pera,Beyoğlu, İstanbul. You can come over our office nearby the Pera Museum whenever you want. You should book if you want to meet our photographers.


Çekimler için seyahat ediyor musunuz? Do you travel for shooting?
Seyahet etmek Wedding Pera'nın vazgeçilmezlerindendir. Her yıl farklı destinasyonlarda çektiğimiz rüya gibi düğünlerin yanı sıra ekibimizle birlikte çıktığımız seyahatlerde yeni ilhamlar alarak sezona start veriyoruz. 

Ofcourse we travel for shooting. We can escort the couples that want to turn their wedding to a fairy tale wherever they want.


Çekim için nasıl randevu alabilirim? How do I book you?


Çekimler için sezon başında, mesela düğün tarihiniz Haziran ayında ise en geç Şubat, Mart aylarında randevu almanızı öneririz. Randevu için iletişim formunda yer alan soruları yanıtlamanız ve bize mail yoluyla ulaştırmanız birlikte daha hızlı yol almamızı sağlayacaktır. Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde Wedding Pera hizmet sözleşmesini imzalıyoruz. Sözleşmede belirtilen maddeler her iki tarafı da koruyucu niteliktedir.   

We recommend you beginning the season to book. For example, if your wedding is in june, you should book on february or march at the latest. For booking, answering the questions in the contact form and mailing to us provides to forge ahead together. When you decide to work with us, we will sign a service contract of Wedding Pera. The articles in the contract is in property of defending both sides.

İşleriniz herhangi bir yerde yayınlandı mı? Has your work been published/featured anywhere?


Wedding Pera'da üretilen fotoğraf hikayeleri Martha Stewart, House Beautiful, İstanbul Life, The Guide Wedding, Timeout, Exculusive House gibi dergiler başta olmak üzere bir çok dergide editoryal olarak yer almıştır.

Wedding Stories of Wedding Pera’ve published on wedding additional ofHouse Beautiful, İstanbul Life, The Guide Wedding, Timeout, Exculusive House magazines.

Hangi Kamerayı kullanıyorsunuz?  Which camera do you use?
Şirketimizle birlikte çalışan fotoğrafçılar Canon EOS ekipmanları kullanıyorlar. Videograflar ise görüntü kalitesi en iyi lenslere sahip 4K Sony ve Canon ekipmanlarla çekim yapıyorlar.
The Photographers working with our company use Canon EOS and its equipments.Videographers take stories using the 4K cameras that have best lenses and equipments.


Düğünümden ne kadar sonra fotoğrafları teslim ediyorsunuz? How long after my wedding will you deliver my photos?


Sezondaki yoğunluğumuza göre 8-12 hafta sonra fotoğraf, film ve albümlerinizi eksiksiz bir şekilde teslim ediyoruz.  

We deliver the photographs, videos and albumes completely about 4 weeks after your wedding maybe 6 week in busy time.


Çekimlerde ikinci bir fotoğrafçıyı öneriyor musunuz? Do you offer a second photographer with you? 


Düğünde davetli olan misafir sayısı, eşinizin ve sizin hazırlandığınız yer fotoğrafçı sayısını belirliyor. Bir düğün hikayesinde satın alınan pakete göre 4 ile 15 kişi arasında oluyoruz. 

The guests invited your wedding and the place you and your husband/wife getting ready assess the number of photographer.

Fiyatlarınız nasıl?


Seçmiş olduğunuz pakete göre düğün paket fiyatlarımız değişiyor. Başlangıç fiyatımız 2500TL +KDV+dir. Kredi kartı geçerlidir. 

Doğum fotoğrafı çekiyor musunuz?  
Doğum fotoğrafı çekiyoruz. Doğum alanında uzmanlaşmış fotoğrafçılarımızla tanışmak için dogum@weddingpera.com adresine yazabilirsiniz.  

Kına, Nişan, Aile Portreleri ya da özel portre çekimleri yapıyor musunuz?
Evet yapıyoruz. Detaylar için bize yazınız.  

bottom of page